Fason Üretim

Farmasoft olarak, aşağıdaki formlarda takviye edici gıdaların formülasyon, Ar-ge, üretim ve ambalajlama hizmetlerini sunabilmekteyiz:

  • Yumuşak Jel Kapsül
  • Sert Kapsül 
  • Tablet 
  • Toz Saşe
  • Likit 

Türkiye’ nin önde gelen gıda takviyesi üreticilerinden biri olarak değişik formlarda gıda takviyesi üretim seçenekleri sunabilmekteyiz. Formülasyonu belirlenmiş ve takviye edici gıda onayı alınmış ürünleri tam ölçekli üretime kalite yönetim sistemlerine uygun şekilde aktarmak için kapsamlı bir iç uzmanlığa ve deneyime sahibiz.

Üretimin yanı sıra, formülasyon, ürün ruhsat onayı ve ambalaj da dahil olmak üzere tüm konularda müşterilerimize yardımcı olmaya hazırız. Farmasoft tasarım ekibimiz, dikkat çeken ve tüketicileri ürünleri satın almaya motive eden ambalajlar oluşturmada müşterilerimize yardımcı olmak için deneyimlerini ve yaratıcı güçlerini ortaya koymaktadır.

Esnek üretim seçeneklerimiz, uzman müşteri desteğimiz ve isteğe bağlı marka oluşturma çözümlerimiz, pazara daha hızlı girmenize ve gıda takviyesi ürünlerinizin raflara girdiğinde öne çıkmasına yardımcı olur. 

Ekibimiz, şirketiniz hakkında daha fazla bilgi edinmek ve markanızı başarılı kılmak için nasıl yardımcı olabileceğimizi memnuniyetle paylaşmak üzere hazırdır.


Fason Üretim Sürecini başlatmak için:

1. Detaylı bilgi almak ve üretim taleplerinizi iletmek için bize göndereceğiniz e-posta ile süreç başlayacaktır.

2. Talep içeriğine istinaden detaylandırılmış bir üretim fiyat teklifi iletilecektir.

3. Fiyat teklifimiz tarafınızdan kabul edildiğinde uygun koşullar ile fason üretim sözleşmesi imzalanacaktır.

4. Fiyat teklifimizin onaylanması, fason üretim sözleşmesinin düzenlenmesi ve ön ödemeyi takiben siparişleriniz işleme alınmaktadır.

5. Müşterimiz ya da grafik tasarım ekibimiz tarafından yaratılan tasarımlar ambalajlara uygulanabilmektedir.

6. Siparişlerin işleme alınmasından itibaren 3-4 hafta teslim süresi bulunmaktadır.