Hakkımızda

Farmasoft

Biz Kimiz?

2017’ den beri, gıda takviyesi ve ilgili iş alanlarını, gelişmiş formülasyonlar ve en son teknolojiye sahip üretim parkurlarını kullanarak, çeşitli formlarda gıda takviyeleri ve bitkisel nutrasötik ürünler üreterek destekliyoruz.

Farmasoft, Türkiye’ deki önde gelen yumuşak jel kapsül üreticilerinden biridir. Yumuşak jelatin kapsül, sert kapsül, tablet, likit ve toz saşe formlarındaki üretimlerimiz, İzmir / Türkiye’ deki modern tesisimizde gerçekleştirilmektedir. Tesisimiz, son teknoloji ürünü üretim, iklim kontrol ve arıtma ekipmanları ile tüm üretim hatlarımızda yüksek verimlilik ve gıda güvenliği kalitesini garanti etmektedir. Tesis boyutları ve tasarımı; hata riskini minimize edecek, etkin bakım ve temizliğe imkân verecek, kontaminasyon ve çapraz bulaşmayı engelleyecek şekilde planlanmış ve inşa edilmiştir. Tesisimizde, ürünlerimizin kalitesi için gerekli kriterleri sağlayacak tüm önlemler alınmıştır.

Tesisimiz, yaklaşık 2000 metrekarelik üretim ve depolama alanlarını kapsamaktadır. Üretim parkurlarımızda, oval ve oblong kalıpta yumuşak jel kapsül, sert kapsül, tablet, likit ve toz saşe formunda takviye edici gıda üretimi ve ambalajlanması gerçekleştirilebilmektedir. Farmasoft, yerel otoritelerin tüm gereksinmelerine tamamen uygundur ve T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı ve diğer yerel otoriteler tarafından onaylanmıştır.