BİZ KİMİZ?

2017 yılından beri takviye edici gıda sektöründe ürün formülasyonu, hammadde tedariği, ambalaj, grafik tasarım, üretim, yasal onay ve izinlerin alınması konularında hizmet vermekteyiz. 

DETAYLI BİLGİ

FASON ÜRETİM

Farmasoft olarak, yumuşak jel kapsül, sert kapsül, tablet, toz saşe, likit formlarda takviye edici gıdaların formülasyon, Ar-ge, üretim ve ambalajlama hizmetlerini sunabilmekteyiz:

DETAYLI BİLGİ

AR-GE &

RUHSAT DANIŞMANLIK

T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı’nın ilgili mevzuatlarına uygun ruhsat onayı alınması ve Ar-ge çalışmalarını yapabilmekteyiz.

DETAYLI BİLGİ

AMBALAJ &

PAKETLEME

Talepleriniz doğrultusunda ihtiyaçlarınıza karşılık veren ambalaj hizmeti sağlamaktayız.

DETAYLI BİLGİ

Fason

Üretim

Türkiye’ nin önde gelen gıda takviyesi üreticilerinden biri olarak değişik formlarda gıda takviyesi üretim seçenekleri sunabilmekteyiz. Formülasyonu belirlenmiş ve takviye edici gıda onayı alınmış ürünleri tam ölçekli üretime kalite yönetim sistemlerine uygun şekilde aktarmak için kapsamlı bir iç uzmanlığa ve deneyime sahibiz.

fason ilaç üretimi

Farmasoft

Farmasoft

Farmasoft, Türkiye’ deki önde gelen yumuşak jel kapsül üreticilerinden biridir. Yumuşak jelatin kapsül, sert kapsül, tablet, likit ve toz saşe formlarındaki üretimlerimiz, İzmir / Türkiye’ deki modern tesisimizde gerçekleştirilmektedir. Tesisimiz, son teknoloji ürünü üretim, iklim kontrol ve arıtma ekipmanları ile tüm üretim hatlarımızda yüksek verimlilik ve gıda güvenliği kalitesini garanti etmektedir. Tesis boyutları ve tasarımı; hata riskini minimize edecek, etkin bakım ve temizliğe imkân verecek, kontaminasyon ve çapraz bulaşmayı engelleyecek şekilde planlanmış ve inşa edilmiştir. Tesisimizde, ürünlerimizin kalitesi için gerekli kriterleri sağlayacak tüm önlemler alınmıştır.

Haberler & Duyurular

Firmamıza Ziyaret Devamı ...
Makine Parkurumuz Genişliyor Devamı ...